30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

wp7030269 - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند

30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند: گاهی اوقات چیزهایی را شاید نمیدانید اما تا زمانی که کسی با صدای بلند به آن اشاره نکند، متوجه نمی‌شوید. این دقیقاً در مورد مد نیز صادق است و به همین دلیل است که ما همیشه به نکاتی از کارشناسان، مدگراها و طراحان برای تأیید آنچه می‌دانیم نیاز داریم.

اما، اغلب هنگام خواندن در مورد چیزها، متوجه می شویم که چگونه جزئیات کوچک را از دست می دهیم و چگونه دیگران دیدگاه متفاوتی برای ارائه دارند! 

اگر مایل بودید که جذابتر باشد فهرستی داشته باشید که همه چیز را برای شما بیان کند، ما شما را به این بخش از تیپزا دعوت میکنیم بنابراین امروز، بیایید نگاهی به 30 نکته مد بیندازیم که برای هر دختری کاربردی است.

girl holding shopping bags 23 2148286210 - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

فهرست مطالب این صفحه:

1.برای مبتدیان، نوع بدن خود را بشناسید

دانستن تیپ بدنی خود مهمترین چیزی است که باید در مورد خودتان بدانید. همه چیز در این مورد کار می کند، بنابراین این یکی از بزرگترین نکات مد یا توصیه هایی است که هر کسی می تواند به شما بدهد.

1 - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

2. لباس زیر مناسب بپوشید

پوشیدن لباس زیر مناسب هم برای سلامتی و هم برای مد ضروری است. شما باید اندازه خود را بدانید و بدانید چه زمانی چه چیزی بپوشید. اساسا، شما باید همه چیز از آن را بدانید.

حتما بخوانید» ژورنال جدید سرهمی زنانه و دخترانه

3. روی لباس زیر زنانه خوب سرمایه گذاری کنید

گاهی اوقات خوشایند است که با لباس های زیر زنانه خوب رفتار کنید.

4. جین – تناسب اندام خود را پیدا کنید و آن را برای زندگی حفظ کنید

قد بلند، کوتاه، بتوت کوتاه، ، گشاد و غیره. دانستن اینکه چه چیزی با تیپ بدنی و سایز شما مناسب است کمک کننده است. اینها ملزومات روزمره هستند و شما نمی توانید با آنها اشتباه کنید.

a20a7e1532b116c0d934f43730cc0d8d - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

5. لباس های خود را به روش صحیح بشویید

رنگ سفید را با رنگ های دیگر ست نکنید. سوتین خود را در ماشین لباسشویی قرار ندهید. آنها را در دمای کم بشویید. ژاکت ها به مواد شوینده متفاوتی نیاز دارند – توجه کنید.

tips7 washing1 clothes1 - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

6. کمد خود را هر سه ماه یکبار سازماندهی کنید

کمد لباس یک مفهوم بسیاری از خانم ها است و با بهره گیری از مزایای. اگر فکر می کنید که برای شما کارساز نیست حداقل هر چند وقت یک بار کمد خود را مرتب کنید. کم کم متوجه خواهید شد که چه تعداد از چیزهایی که استفاده نمی کنید در کمد لباس شما وجود دارد و به هر حال آنها را دور می اندازید.

2 - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

7. خرید تکان دهنده – آن را متوقف کنید

اگر منتظر فروش محصول خاصی بوده اید، مطمئناً آن را انتخاب کنید، اما اگر یک لباس تصادفی است که فقط به دلیل تخفیف آن می خواهید، از خود بپرسید که اگر در فروش نبود آن را می خرید. . شما پاسخ خود را دارید.

8. قیمت ها را در سایت های مختلف جستجو کنید

اگر می‌دانید که ممکن است این آخر هفته به خرید بروید، کمی تحقیق کنید و چیزهای آنلاین را جستجو کنید. ببینید مردم چگونه آن را طراحی می کنند، چقدر می توانید روی یک قطعه سرمایه گذاری کنید. این کار شما را از خرج کردن بیش از حد جلوگیری می کند.

حتما بخوانید» 37 مدل شومیز با آستین توری جذاب زنانه و دخترانه

9. لباس های خود را با اکسسوری کامل کنید

اکسسوری جزء جدایی ناپذیر لباس پوشیدن هستند. مقداری پول را فقط برای اکسسوری کنار بگذارید. فقط یک تکه جواهرات حجیم می تواند با یک لباس کامل ست کند. آنها را طبق مناسبت بپوشید – دفتر، مهمانی، کنسرت …

unnamed - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

10. همیشه چند آیتم مد در کمد لباس خود داشته باشید

داشتن لباس های فراوان برای هر دختری لذت بخش است حتی اگر از انها همیشه استفاده نکند به همین خاطر تنوع در لباس های بیرون و مجلس داشته باشید و متناسب با همان اکسسوری و کفش مناسبی را انتخاب کنید.

لباس انتخاب کنیم - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

11. بازی با چاپ و الگوها

بازی با نقش و نگارها به خودی خود یک هنر است. برخی از آنها استعداد طبیعی در کار با چاپ دارند، برخی از ما باید آنها را یاد بگیریم. چیزی وجود ندارد که گوگل نتواند به شما کمک کند، پس خودتان را آماده کنید و مانند یک حرفه ای عمل کنید.

12. رنگ ها یا طراح ها یا هر دو را با هم ست نکنید

گل‌های رنگارنگ با دامن‌های ساده یا لباس‌های چاپ شده با اکسسوری‌ها و کفش‌های ساده خوب هستند – راهی برای ترکیب آن‌ها وجود دارد. شما به سادگی نمی توانید از عهده خرابکاری برآیید.

10803528 - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

حتما بخوانید» جدیدترین مدل نیم بوت چرم مناسب برای خانم ها

13. لباس هایی را در اختیار داشته باشید که می توانید بیش از یک بار استفاده کنید

مانند پیراهن مجلسی، تاپ های مشکی ساده یا تاپ، ژاکت های پشمی، تی شرت و غیره.

14. بوت های رزمی نیز کلاسیک هستند

بوت های رزمی  جدا از جذابیتی که در فرد ایجاد میکنند همیشه مد هستند و جزو لباسهایی که هیچوقت از مد نمی افتند به همین خاطر هزینه کردن این نوع بوت ها به صرفه خواهد بود تا هر سال یک بوت بخرید و هرسری شما را خسته کند و یا کنار بزارید.

26. Combat Boots Are A Classic Too - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

15. ورزش کنید تا استایل شیکی داشته باشید

برای داشتن یک استایل شیک و جذاب به بدن خوش فرم و مناسب احتیاج دارید و همه اینها بستگی به شما دارد پس فقط مسئله مد و لباس نیست بلکه بدن خوش فرم از همه چیز مهمتر است.

16. خرید کمربند – هم بزرگ و هم باریک

گاهی اوقات به کمربندهای درشت نیاز دارید و گاهی اوقات به انواع باریک تر. بنابراین، هر دوی آنها را دم دست نگه دارید.

17. به جزئیات توجه کنید

تا جایی که می توانید، لباس خود را با جزئیات کم رنگ کنید به افرادی که به محل کار یا دانشگاه می روند گوش دهید این بهترین گزینه برای شماست.

در مورد شستشو وخشک کردن لباس ها - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

18. هنگام پوشیدن لباس سفید، زیر لباسی مناسب را انتخاب کنید

اگر میخواهید استایل سفید داشته باشید حتما  هیچ چیز شبیه آن نیست. همچنین، شورت بدون درز و سوتین مناسب را انتخاب کنید.

19. بین راه راه های افقی و عمودی – همیشه عمودی را انتخاب کنید

خانم های ریزه اندام – راه راه های عمودی شما را بلندتر نشان می دهد. خانم ها با فرم بدنی بزرگ اینها توهم ایجاد می کنند و شما را لاغرتر نشان می دهند. همیشه از بین این دو انتخاب بهتر است اما برای خودتان مناسب است. 

این مقاله را هم بخوانید» نکات و ترفندهای مهم برای خانم های لاغر اندام در استایل 

36. Between Horizontal And Vertical Stripes – Always Choose Vertical - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

20. در زمستان، لباس بیرونی بهترین گزینه برای شماست  آن را همیشه مرتب نگه دارید

اگر سه تا شش ماه زمستان داشته باشید، می دانید که لباس پوشیدن چقدر خسته کننده است و زندگی چقدر می تواند خسته کننده شود. بنابراین، تمام آنچه را که برای لباس بیرونی دارید خرج کنید.

حتما بخوانید» کالکشن جذاب ژاکت چهارخونه دخترانه ترند سال 2022

21. از فصل ها الگو برای لباس پوشیدن بگیرید

پاییز درباره پیراهن‌های چهارخانه و بوت های شتری است، در حالی که زمستان‌ها درباره روسری‌های پشمی و کت‌های فانتزی تابستان‌ها به معنای ، لباس‌ها و زندگی در بهترین حالت آن است – پس از آنها سرنخ بگیرید، ترند ها را دنبال کنید و به هر حال زیبا به نظر برسید.

23 - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

22. تفاوت بین لباس روز و شب را بدانید

یک لباس پولک دار برای یک مهمانی شبانه است یک لباس گلدار برای روز، و هر چیزی که در این بین باشد برای عصر است – با احتیاط و روش درست انتخاب کنید.

fcd2263e1f558130a5132f2063088803 - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

23. آن را نخرید زیرا ارزان است – خرید کنید زیرا به آن نیاز دارید

اولویت شما در واقع به نیازهای اساسی برمیگردد اگر لباسی را احتیاج دارید بعنوان مثال در زمستان کاپشن خریدید اگر یک ماه بعد یک کاپشنی دیدید که قیمت مناسبی داشت بهترین کار این است هزینه نکنید و بودجه خود را صرف موارد مهمتر بگذارید.

حتما بخوانید»

24. بهترین ویژگی خود را بشناسید – و همیشه آن را نشان دهید

نکته اساسی دیگری که باید به آن توجه کنید فرم بدن شماست اگر بعنوان مثاله فرم ساعت شنی دارید بهتر است لباسی تنگی بپوشید که فرم استایل شما را به خوبی نشان دهد یا مثلا فرم بدن گلابی دارید پیراهنی انتخاب کنید که از کمر به پایین فرم گشاد دارد تا نواقص شما پنهان شود.

9753fb16868aef79b240fa9d7a7bba3d - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

25. با جین امتحان کنید -بوتکات یا  جین دوست پسر

آزمایش کنید و ببینید چه چیز دیگری به جز شلوار جین معمولی ممکن است برای بدن شما مناسب باشد. من مطمئن هستم که بیش از یک نوع وجود دارد که برای همه ما مناسب است.

26. ​​چند مدل مو که همه کاره هستند را بیاموزید

موی ساده و باز خوب است، من در مورد آن بحث نمی کنم، اما همچنین یاد بگیرید که چند مدل موی دیگر انجام دهید – هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است به آنها نیاز داشته باشید.

یاد بگیرید موها را خودتان شینیون کنید حتی اگر ساده باشد زیرا نیاز نیست هر زمان که مجلسی دعوت شدید یا به جایی میخواهید بروید وقت قبلی آرایشکاه داشته باشید همینکه خودتان بتوانید به درستی انجام دهید از هزینه های اضافی هم صرفه جویی میکنید.

10 diy hairstyle for long hair twisted bun - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

27. میکاپ مناسب – بدانید چه چیزی برای شما مناسب است

برخی از آموزش های YouTube را بررسی کنید تا بدانید چه نوع آرایشی را دوست دارید و روی محصولات خوب سرمایه گذاری کنید  همه ما در مقطعی، اگر نه هر روز، به آرایش نیاز داریم.

28. هرگز زمان اشتباهی برای استفاده از رژ لب قرمز وجود ندارد

شما به این یا عمیق ترین سایه قرمز در کمد لوازم آرایشی خود نیاز دارید. و به آنها گوش ندهید – همیشه زمان خوبی برای استفاده از رژ لب قرمز است.

باکت قرمز 1 - 30 مورد از نکات اصلی مد که هر دختری باید بداند | نکات و ترفندها

29. در نهایت، اعتماد به نفس داشته باشید

همه نکاتی که ما در بالا به آن اشاره کردیم با هم معنا و مفهوم پیدا میکنند اگر شما قصد دارید دختری شیک پوش و جذاب باشید پس باید نکات مهمی در استایل خود رعایت کنید اما از همه ی اینها که گذشته اعتماد به نفس شما نقش مهمی در سبک و استایل زندگی شما بخصوص نوع لباس پوشیدنتان دارد به همین منظور داشتن اعتماد به نفس به خودی خود شما را تا حد زیادی از مشکلات رها خواهد ساخت.


دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =