استایل پلیور زنانهپلیور زنانهپولیور درشت زنانهخواندنی هاراهنمای خریدکاردیگان سایز بزرگکژوال پلیور زنانهلباس بافتنی زنانه

ترند های پلیور زنانه برای پاییز 1400

2016 Cropped Sweater Trend 5 - ترند های پلیور زنانه برای پاییز 1400

پلیور یکی از بلوزهای گرم و همه کاره است که پوشیدن آن در روزهای سرد فصل بهار، سرمای زمستان و هوای خنک پاییز بسیار مناسب است. در این مطلب ۶ مدل پلیور فوق العاده  شیک که برای هر ساعت از شبانه روز مناسب هستند را به شما معرفی میکنیم.

امروزه پلیورها نه تنها یکی از لباس های ضروری و کاربردی هستند بلکه از جمله لباس هایی است که تیپ و ظاهر شما را جذاب تر می کند. بله، این لباس های بافتنی شیک و مُد روز، برای تیپ روزانه شما هم مناسب و ایده‌ال هستند. مطمئنا بعد از آنکه لباس بافتنی مورد نظرتان را پیدا کردید دوست دارید همه جا همان پلیور را بپوشید.

2016 Cropped Sweater Trend 1 - ترند های پلیور زنانه برای پاییز 1400

یک کاردیگان سایز بزرگ انتخاب کنید. این لباس گشاد با دیگر لباس های اصلی شما فوق العاده هماهنگ می شود. سعی کنید آن را روی لباس های تابستانی یا همراه با شلوار جین اسکینی مورد علاقه خود بپوشید.

البته لزومی ندارد که هر ۶ ترند را بخرید بلکه استایل مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آن را با بلوز و شلوار یا حتی پیراهن های محبوبتان بپوشید.

این لباس های بافتنی راحت، به شما کمک می کنند تا ترکیب بندی های بسیار زیبایی با دیگر لباس هایتان بسازید و به این ترتیب نه تنها فوق العاده جذاب می شوید بلکه ظاهری بسیار شیک و زنانه پیدا می کنید.

مسلما در دنیای مُد امروزی، هزاران سبک شناخته شده و مُدل های فراوان برای خرید در دسترس شما است. در ادامه این مدل ها و چند پیشنهاد در مورد نحوه ترکیب بندی آنها را  در اختیارتان قرار می دهیم.

نظر شما در مورد پولیور های درشت باف کِرم و سفید یا طرح های طنابی شکل چیست؟ شما می توانید آنها را با پارچه های تیره و لباس های جذب سِت کنید. در اینجا سه نمونه بسیار جذاب و خیره کننده آن را می بینیم:

2016 Cropped Sweater Trend 2 - ترند های پلیور زنانه برای پاییز 1400

ترند کالر بلاکینگ همچنان به قوت خود باقی است. در این مدل به دنبال طیف های رنگی سرد باشید و آن را با دیگر رنگ های ساده ترکیب کنید:

2016 Cropped Sweater Trend 3 - ترند های پلیور زنانه برای پاییز 1400

اگر لباس های راحت و گشاد را دوست دارید، این مدل پلیورها با آستین های گشاد و حجیم کاملا باب میل شما هستند. بهتر است آنها را با شلوار جین جذب و زیورآلات شیک سِت کنید:

2016 Cropped Sweater Trend 4 - ترند های پلیور زنانه برای پاییز 1400

طرح های کوتاه و گشاد. به سراغ یک پلیور کوتاه بروید و‌ آن را با بلوز، شلوارهای خوش دوخت فاق بلند و پیراهن های زیبایتان سِت کنید:

2016 Cropped Sweater Trend 5 - ترند های پلیور زنانه برای پاییز 1400

همانطور که می دانید امسال لباس های ریشه دار مُد شده اند. پس یکی از مدل های جذاب پلیورهای ریشه دار را انتخاب کنید و آن را با شلوارهای اسکینی، دامن های مدادی و پیراهن های کلاسیک بپوشید:

2016 Cropped Sweater Trend 6 - ترند های پلیور زنانه برای پاییز 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا